Школа молодого педагога
- Олена Слободянюк
- 22 нояб. 2018 г.
- 2 мин. чтения
Обновлено: 23 нояб. 2018 г.
22.11.2018р. в затишних стінах ЗЗСО №48 відбулось засідання ШМП міста на тему «Нові підходи до реалізації Концепції «Нова українська школа» на чолі з методистом початкової освіти науково-методичного центру Слободянюк Оленою Володимирівною та керівником ШМП Кучеренко Галиною Романівною.
Молоді педагоги відвідали сучасний урок літературного читання в 2-Д класі у своєї колеги Бабенко Ганни Іванівни. Під час уроку вчитель удосконалювала навички виразного читання, розвивала образну уяву, активізувала читацький інтерес дітей. Учні давали змістовні відповіді, взаємодіяли в групах, здобували інформацію з різних джерел. В ході уроку були реалізовані наскрізні вміння, про це відзначили вчителі під час аналізу уроку.
Цікавою була екскурсія до музею народного мистецтва «Духовна скарбниця», який заснований в 2000р. родиною Бабенко Ганни Іванівни. У школі музей працює з 2017року. На базі музею працює гурток «Юні народознавці», гуртківці проводять екскурсії і розповідають про життя та побут нашого народу. В музеї представлені експозиції з різних куточків нашої країни: гончарні вироби, вироби з дерева, вишиванки, статуетки, хатнє начиння, іграшки, писанки, плетіння, знаряддя праці та побут. Всього в музеї понад 1000 експонатів.
Галина Романівна провела засідання в інтерактивній формі. Ознайомившись із темою засідання, керівник запропонувала вчителям заповнити картку ЗХД та визначити мету засідання відповідно до теми. У ході заходу молоді вчителі поповнювали знання про НУШ, створювали пам’ятку. Обговорили під час «Мозкової атаки» формулу нової школи, пригадали ключові компетентності та наскрізні вміння. В групах створили та презентували емблему «Педагогіка партнерства». Працюючи в парах, ознайомились з новими ролями вчителя, з’ясували значення цих назв та записали риси притаманні моделі конкурентноспроможного вчителя. Педагоги переглянули відеоролик про новий освітній простір. В кінці засідання, повернувшись до карт ЗХД, переглянувши свої створені пам’ятки, вчителі зазначили, що нового дізнались про НУШ та наскільки продуктивна і цікава була робота.
Дякуємо адміністрації та колективу школи за гостинність та чітку організацію в проведенні засідання.
Kommentare