Школа молодого педагога 22.01.19
- Олена Слободянюк
- 22 янв. 2019 г.
- 1 мин. чтения
Обновлено: 15 февр. 2019 г.
22 січня на базі ЗЗСО №65 відбувся тренінг « Організація ранкової зустрічі як осередку вільного спілкування та взаємодії молодших школярів нової української школи » в рамках школи молодого педагога, організатором якого виступили педагоги початкових класів цього закладу. Мета заходу – підвищення професійної компетентності молодих педагогів у контексті реалізації завдань нової української школи. Учасниками стали 30 вчителів початкових класів освітніх закладів міста. Директор закладу Булинкіна Н.І. ознайомила педагогів зі структурою та особливостями закладу, розповіла про результати діяльності педагогічного колективу. Спікером заходу стала вчитель початкових класів, старший учитель
Люта Світлана Миколаївна, яка представила методичну стратегію "Шість капелюх". Під час відпрацювання якої молоді педагоги дізналися що, ранкова зустріч – це зустріч на початку дня учнів класу з педагогом. Сидячи в колі один проти одного, кожна дитина вдумливо і поважно вітається з іншими дітьми, після чого впродовж короткого часу ділиться власним досвідом зі своїми товаришами, які з повагою слухають її, ставлять свої запитання та коментують. Лактіонова Т.С. вчитель початкових класів, вищої категорії, старший учитель практично провела групові вправи, спрямовані на розвиток академічних навичок, почуття команди та відчуття єдності.
Шеремет Наталія Єдуардівна зазначила, що ранкова зустріч – це запланована, структурована зустріч, яка займає важливе місце в повсякденному розкладі діяльності класу, де панує атмосфера піклування та відповідальності. Педагоги- наставники з досвіду роботи, визнають особливу роль ранкової зустрічі в житті дітей і присвячують 15–25 хвилин на початку дня, аби створити позитивну атмосферу в учнівському колективі на весь навчальний день.
Всі учасники тренінгу ділилися враженнями та визначили, що повсякденні вправи, які практикуються під час проведення ранкової зустрічі, допомагають учням зблизитися зі своїми однолітками, навчитися співпрацювати, утримуватися від критики інших, поважати інших як особистостей.
Comments